Kniha návštěv

Datum: 20.11.2017

Vložil: tragáč

Titulek: Velká polom,,C" - Š.O.T.J.Vítkov,,B" 41/2 : 1/2

Prozatím co jsem se dozvěděl od kapitánky mužstva,tak půl bodu získal nej.star. hráč Jarda Plavecký adalším hráčům se nedařilo!! Podrobnější rozborku utkání po středě!

Datum: 13.11.2017

Vložil: tragáč

Titulek: Další vítězství se silnými Darkovičkami

Po tvrdém boji manšaf dokázal porazit mírného favorita.I když první 2,desky po tuhém boji vyhořely,tak to nahradily 3.,4.,6.,a 8.!! Máme plný počet bodů a jsme ve vedení přeboru!! Teď k hodnocení utkání:jelikož jsem byl první hráč z vítězným koncem na 3,šach,(po hrubé chybě stratil figuru 18,tah)tak přidám nějaké poznámky.Na 1.šach.Jenda Bergl. proti Píšovil zahral horší zahajení a opačné rošády rohodly! Na 2.šach Slávek Jašš.proti Mich.Bartoš.zahajení a střední hra dobrá ale ta koncovka nevyšla,Na 4.šach,Martin Bart. proti Smolkovi předvedl,jak se mají hrát šachy již od zahajení až do konce!! Na 5.šach.Dušan Číž proti Kudlačkovi solidná remiz. Na 6.šach.Jančálek proti Moravcovi J V závěru partie dokázal, že ty koncovky ještě umí!! Na 7.šach.Jiří Kund.proti Chvějovi v koncovce s pěšcem navíc nečekaně prohrál,!! Na 8.šach.Rýša Somm.proti Kajánkovi naučil jak se hrají šachy v 85.letech!!! Tak, že,výsledek zápasu:3,1/2 : 4.1/2 Nás vyzvedl na 1. místo ok.přeboru! Děkuji všem hráčům za hru!!.

Datum: 13.11.2017

Vložil: Slavoj

Titulek: Re: Další vítězství se silnými Darkovičkami

Já jenom doplním, že jsem hrál slabě a bez nápadu a když jsem prokoukl soupeřův plán, bylo pro mě už pozdě. Tak jsem ze zoufalství dal figuru za pochybného volného pěšce, což se ukázalo jako bláhová představa. Takže zasloužená kula.
Pochvalu zaslouží Jenda Jančálek, měl těžkou partii se složitou střední hrou a koncovku s pěšcem více pak zvládl bravurně! Pan Sommer taky supr, v jeho věku bych to taky chtěl takto umět. Ještě bych zmínil Dušana, jeho soupeř už se pomalu viděl s bodem v torně a on se zachránil věčňákem. Jirka to hrál s pěšcem navíc na výhru, asi 5x odmítl nabídku remízy a pak si vlezl do vidlí a bylo po figuře. Ti dva oři byli fakt splašení.
Výhra byla vydřená, ale počítá se!

Datum: 13.11.2017

Vložil: tragáč

Titulek: Re: Re: Další vítězství se silnými Darkovičkami

Díky za doplnění poznámek a je škoda ,že jenom kapitáni mužstev maji poznámky!?Taky hráči by mohli přispět s něčím od sebe co se jim líbi a co ne!!

Datum: 07.11.2017

Vložil: tragáč

Titulek: První utkání Vítkov,,B"- Dol.Benešov,,E" 2 : 3

Co jsem zjistil,tak nováček v soutěži mohl j remizovat.Ale chybí zkušenost.Ale časem se to zpraví.Některé zapisy partie nebyli k posouzení, ale to se musí naučit a pak to půjde bez problémů! Tak do dalších UTKANI přijemnou hru!!

Datum: 22.10.2017

Vložil: Slavoj

Titulek: Vítkov - Kravaře B 5-3

V 1. kole jsme v bojovném zápase udolali rezervu Kravař

Datum: 22.10.2017

Vložil: Slavoj

Titulek: Re: Vítkov - Kravaře B 5-3

Článek o zápase doplněn, kdyby někdo chtěl ukázat nějaký svůj pěkný digram, nechť mi pošle mail a já jej doplním. Howgh!

Datum: 23.10.2017

Vložil: tragáč

Titulek: Re: Re: Vítkov - Kravaře B 5-3

Děkuji našemu pujčenému web.majs.za hodnocní utkání a to celkem tak jak to bylo a co se dělo na šachovnicích.Já děkuji všem hráčům za pěkný výkon!! Jen tak dále.

Datum: 09.10.2017

Vložil: Slavoj

Titulek: Web aktualizován

Webmajster hlásí splněno, aktualizace před sezonou proběhla úspěšně.

Datum: 13.10.2017

Vložil: Wittus

Titulek: Re: Web aktualizován

Na titulce máš dvakrát stejný link

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek