Kniha návštěv

Datum: 29.06.2020

Vložil: tragáč

Titulek: dohrané utkaní po koronavíru Vítkov,,A"- Darkovičky

Celkem po 3.měs. pauze jsme na pokyn šach. svazu dohravali 2. kola s Darkovičkami a Velkou Polomi.Oba nyli favorité!! Z Darkovičkami jsme se drželi ( 3 - 5 ) Ale ve Velké Polomi jsme dostali 6 - 2 !! Hru jsme se zlepšovali ale poslední šach. se nedaří udržet!! A ještě oslabená sestáva tomu pomáhá.(Jančálek,Pavelek,Sommer) A i když jsme skončilj poslední,doufámé že se to bude opakovat jako v lonj!! Všem hráčům děkuji za hru ve volném čase a příští sezonu budeme pokračovat v souťěžích!!

Datum: 24.02.2020

Vložil: Božík

Titulek: 4. turnaj okr. přeboru mládeže v D. Benešově

Dne 22. 2. 2020 se konal 4. ročník turnaje okresního přeboru mládeže v rapid šachu v Dolním Benešově. Za náš šachový klub se turnaje zúčastnil desetiletý Dominik Turoň, který se umístil na 35. místě ze 42 účastníků s dvěma vítězstvími a jednou remízou.
Dominikovi srdečně blahopřejeme a děkujeme jeho mamince, paní Markétě Mičkové, že syna do Dolního Benešova zavezla a účast mu na turnaji umožníla.

Datum: 17.02.2020

Vložil: tragáč

Titulek: Hodnocení utkaní Orel Opava,,C" - T.J.Vítkov 6 - 2 - 11/2

Již jsme se zvykli na určitý vysledek utkání,který se nám daří udržovat.Toto utkání nebylo až tak jasnou prohrou,drželi jsme se statečně!! Na 1,šach. Jsem měl remizu ,ale po hrubé (školacké) chybě Jsem to vzdal!! Dušan na 2.šach.udržel remizovou pozici.Na 3.šach.Jirka mohl výhrat v koncovce ale již to nepomohlo,tak to dali za remízu. Na 4.šach.Jenda se štěstím zremizoval!! Na 5.šach. Petr ve sřední hře uělal minelu a přišel o věž!! Na 6.šach.Jindra jako pravidelně nabízi remiz! Na7.šach Jenda měl remizu ale jako naše slabost ,koncovka!! A na 8.šach.pan Božík zahodil šanci na výhru!! Až se ta sestáva mužstva ustáli tak ty nělaké body přibudou.

Datum: 05.02.2020

Vložil: tragáč

Titulek: hodnocení šachového utkání T.J, Vítkov,,A" - SK Kobeřice

První 3.šach.splnili ůkol,vyhrát,poslední 3.šach.to nesplnili.A tím utkání jsme se vzdalili o zachranu v soutěži!! Třeba Jenda Pavlica měl výhru na dosah ale spěchem přehodil tahy a prohral.Nebo Jenda Jančálek měl na remizu,ale nevrdržel.Měl dobrého soupeře! I Jindra Laschober hral dobře,ale chybí ta koncovka.Tak to musíme dohrát s čím co umíme!!

Datum: 21.01.2020

Vložil: tragáč

Titulek: Hodnocení utkaní Malé Hoštice - T.J.Vítkov 61/2 - 11/2

Tento vysledek se nás drží jakó klíště,ne a ne uhnout!! Většinou jen 3 remizy! Máme před sebou ještě nějaké zapasy, tak ten vysledek se změní! ale také bude zaležet na sestavě. Tak do práce manšavte!!

Datum: 21.01.2020

Vložil: tragáč

Titulek: Zhodnocení zapasů:T.J.Vítkov-Š.K-Píšť 11/2 - 61/2!!

Jako poslední dobou hrajem většinou s nahradníky a také to tak vypada.Na nový rok tak po celý rok Doufejme,že se to nenaplní.Neumíme vyhrávat,jen remizujem!. Ale hlavně se nahradníci zahraji!!

Datum: 13.12.2019

Vložil: tragáč

Titulek: Derby se nepovedlo POGO,,B" - T.J.Vítkov

Bez 3,zakladnich hráčů jsme neměli šanci!! Tři novačci se ještě zaučuji a proto jsme v kryzl,Když nejde o život jde o...o! Kapitán stratil formu, manšaft nehraje.Možna, že to doženem po Novém roce!! Vysledek 6 1/2 - 1 1/2 to bolí..

Datum: 30.12.2019

Vložil: Anička

Titulek: Celkové hodnocení a poděkování za r.2019.

Omlouvám se za neúčast na tomto webu, snad to mírně vylepším celkovým hodnocením za r. 2019.
Sezonu jsme začali pěknou remízou v Hrabyni, kde Jindra Laschober uhrál remíz, Honzík Jančálek a Jarek Plavecký po jednom bodě. Mně bylo čest hrát s panem Kocurem. Druhé kolo bylo v Dolním Benešově ,,D" kde jediný J.Jančálek uhrál 1/2 bodu. Děti nás dostali do úzkých. V očích měli krásné světilko radosti. Pak jsme hráli doma s Velkou Polomy ,,B" opět prohra, ale hleďme kdo se projevil Ján Pavlica. Nováček v týmu, uhrál krásný bod. Další partie byla v Bolaticích - opět prohra. Jindřich uhrál remíz, S.Pavelek získal bod. Cením si účast na této šachové partie, protože se ozval, že si rád zahraje.
A o tom to je, máme rádi šachy a máme v týmu i velkého nadšence pro šachy Peťu Šaumana, který se zúčastňuje podle možnosti různých soutěží. Až se Petr vrátí ze Slovenska ráda vložím další informace o proběhlých šachových utkání.
Děkuji, že Toník Vlček se věnuje dětem rovněž i Jirka Kundrát vypomáhá s výukou v čase mé nepřítomnosti. Děkuji Vám že napříč všem problémům, zdravotním i osobním jdete to toho. O to si Vás více cením.

Datum: 26.11.2019

Vložil: tragáč

Titulek: hodnocení šachového utkání Vítkov - Dolní Benešov,,C"

Tento zápas se vůbec nevydařil..Máleml to bylo na hození rukavicí do hry!! Na rodiný klan Vavřinkových a Gemzů jsme prostě neměli! Většinou jsme prohráli v koncovkách a to je ta naše slabina.Jen Petr a Jindra udrželi ten debakl! Rozebírat partie to nema cenu a proto to hodnocení neudělám.Vysledek jasně dokazuje,že jsme na to neměli! 1 - 7 !!! I přesto všem hráčům děkuji za účast a život jde dál !!

Datum: 11.11.2019

Vložil: tragáč

Titulek: hodnocení šachového utkání Štěpankovice - Vítkov

Po určité marodce se museli hráči půjčit z ,,B" týmu! Zahajili jsme utkání v přátelském duchu. Na 1. šach.po ,,skoťáku"pan Kurka m.- Vlček A.se partie po nabidce Kur.dala za remiz! Na 2.šach.Dušan Číž - Czudek st se objevila kvalita pro Dušana a bylo vyhráno! Na 3.šach.Kurka Vilém - Kundrát Jiří svaděli vyrovnáný boj ale v koncovce Jirka neudržel volného pěcha.Na 4.šach.Jančálek - Jankovský nedovedl Jenda odpovědět správně na ,,Budapešský gambit"a v 9.tahu vzdal!! Na 5.šach. Harazím Vilém - Pavelek Stan.se po ostrém zahajení vyhrotil útok pro Standu a po.kombinaci soupeř vzdal!! Na 6.šach.Jindra Laschober - Švácha Vojtěch celkem ve vyrovnáné pozici začal Jindra uskakovat a nakonec stratil celou partiji! Na 7.šacn.Nevřela Bern.- Plavecký Jarda se po dobrém zahajení, pod tlakem soupeře udělal chybu v strátě střelce! Na 8.šach.Dudová Anička - Kretek Radim,zahajení slušné,ale od stření hry chyba za chybou a prohra.ale zkušenost je taky dorá! Tak. že vysledek 51/2 : 21/2 je spavedlivý! Náš první zápas v sezoně! Díky hráčům za stravený šas!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek