Kniha návštěv

Datum: 11.12.2012

Vložil: Wittus

Titulek: Nedobytná Sokolorlovna

Nic si z toho chlapci nedělejte, vrátíte nám to možná na Kružberku ve Velké Sedlovně. Pravděpodobně nás dojede 8-9, tak s tím počítejte. Ať se Leo dobře zásobí.
Pozor na výraz "slavkovské sokolovny", správně má být Slavkovské orlovny. Orel a Sokol jsou různé organizace.

Datum: 10.12.2012

Vložil: Slavoj

Titulek: škoda těsné prohry

Těsná prohra u Orlů - škoda. Zápas byl vyrovnaný, některé partie se otočily (pan Sommer ztratil lepší pozici, Dušan zase získal, neb dal figuru a asi to měl zdechlé), nakonec asi domácí byli mírně lepší. Já jsem měl pika navíc, ale nedokázal jsem v koncovce najít správný plán, takže jsem sice pana Staňka lámal až skoro do holých králů, ale nezlomil...Nedá se nic dělat a sportovně pogratulovat soupeři ke třem bodům. Po Novém roce to pořádně rozjedem, ne?

Datum: 10.12.2012

Vložil: tragáč

Titulek: Re: Orlí hnízdo je prozatím nedotkutelné

jak u hračů bývá zvykem,někdy si musí vybrat špatnou chvilku.A to zrovna proti zkušenemu soupeři. Tož Vánoce se blíži tak přeji Všem hráčům hodně štěstí,zdraví,pohodu a klid na duši!!! Nic se neděje - hraje se dále jak každý to umí Tak musím končit,jdu usínat pro lepší zítřky Azase do práce!!.

Datum: 26.11.2012

Vložil: Vít

Titulek: Děláte mi radost chlapci.

Přeji v roce 2013 spoustu výher.

Datum: 27.11.2012

Vložil: tragáč

Titulek: Re: do třetice všeho dobrého

diky Všem hráčům za skvělé vykony!! Taky v ,,Těch Kančích" horách dokazujeme, že ty šachy hrajeme solidně! A proto jen tak dále,, Hrát" a Zbytek všechno vyhrát!!

Datum: 25.11.2012

Vložil: Slavoj

Titulek: Konečně výhra!!

Tak po dvou plichtách jsme konečně zabrali naplno! Paráda. Soupeř, i když přijel pro body, tak neměl nárok, všichni zabrali naplno a nikdo neprohrál - solidní a pevná hra od všech, tak to má být! Do konce roku nás v "kančích horách" čekají ještě dvě utkání s těžkými soupeři (v kraji Kravaře a v OP Orel), přesto věřím, že budeme ve vítězné šňůře pokračovat...

Datum: 11.11.2012

Vložil: tragáč

Titulek: Druhý zapas dokazuje-šachová hra nepolevuje!!

Celý tým dal do zahajení to - co je dobré.Střední hry se některým hráčům povedly,některým ne.Ale zase ten závěr.To co nam chybí je výdrž a koncovky!!Děkuji všem hračům za obětování krasného volného dne,hodně zdraví,a pokud možno rozebrat si ty svoje partije.Do dalšiho kola krásnou šachovou hru.Máme Dolní Benešov!!

Datum: 11.11.2012

Vložil: Slavoj

Titulek: Re: Druhý zapas dokazuje-šachová hra nepolevuje!!

Tonda se nám dal na básnění :) dokazuje, nepolevuje, partije :) Zápas ve Štěpánkovicích byl přivyhraný, už podruhé se nám nepovedlo dobře rozehrané utkání dotáhout do vítězného konce, takže do dalších kol je třeba se hecnout.

Datum: 23.10.2012

Vložil: tragáč

Titulek: první hraní ze hry chyby vyhaní!!

První kolo okr. přeb. je zanámi s poznaním,že šachy jsou a budou nadále hrou nevyspytatelnou.A proto je třeba stále byti v šachovém dění od rána do večera.Myšleno aspoň 2x v týdnu. Všem hráčům děkuji za předvedenou hru a na další zápas se těším s Vámi !!

Datum: 22.10.2012

Vložil: Slavoj

Titulek: Hodnocení zápasu

S hodnocením utkání 1. kola lze souhlasit, pobavila mě poznámka o usměvavém Václavovi :) V příštím kole v Palestině očekávám potvrzení role favorita...!

<< 23 | 24 | 25 | 26 | 27 >>

Přidat nový příspěvek