Kniha návštěv

Datum: 23.10.2018

Vložil: tragáč

Titulek: Re: Web aktualizován

díky moc za splnění ukolu a první musím udělat reportaž ,,B"

Datum: 24.10.2018

Vložil: tragáč

Titulek: hodnocení zápasu Darkovičky - Vítkov,,A"

Nějak se ten první zápas nepovedl.Ale ze začatku to nevypadalo.Ale ty koncovky!! Na1.šach.Píša . Vlček:Pán Píša dokázal v koncovce lepší výdrž! 1 - 0. 2,šach.Kundrat - Bartoš:Michal dokázal,že kdysy KM nezapoměl 0 - 1! 3,šach.Návrat - Jančálek:Jan při mírnem tlaku v koncovce stratil nějaké tempa 1 - 0. 4.šach.Pavelek - Smolka:Standa to zahral solidně,partie byla v rovné pozicí. 1/2 - 1/2. 5.šach Marčík - Šauman:Petr ukázal nám, jak se mají hrát šachy!! Od začátku tlačit až do konce! 0 -1!! 6.šach. Karásek - Moravec:Jarek v koncovce promarnil vyhranou partii! 0 -1.7.šach.Kudláček - Sommer:Ani v koncovce figura nestačila!? 1/2 - 1/2. 8.šach.Laschober - Moravec Jin.Jindra není ve svém ,,Já",Daroval dámu 0 -1.A tak je vidět,že se manšaft prozatím sehrává!!

Datum: 23.09.2018

Vložil: tragáč

Titulek: šachová přestávka Duben - Září

V květnu jsme hráli ,,Ostravského koníka" viz přispěvek. V červnu byla šach.dovolená-!! Včervenci jsme se zůčastnili Mistrovství seniorů České republiky a to v kategorií 60+, Vlček Antonín a 70+.let ! Jančálek Jan .Výsledky jsou v nastěné tabuli u nopvé pošty Vítkov. V srpnu pokračovalo Mist.republiky až do 6.srpna. A v září 12.9. v Bilovci přátelských turnaj seniorských her(Mezinérodní den seniorů)!! ,kteroho se zučastnili Antonín Vlček,a Jan Jančálek A 15.9.se hrál Rapid turnaj v Moravským Berouně, a kterého se zůčastnili Vlček,Jančálek,Bergloviec,Karásek!! Výsledky v ,,Nástěnce"!! Dále jsme se zůčastnili včerejšího turnaje dne 22.9, v Dolním Benešově ,,OPEN Karla Osmančika"a výsledky v ,,Nástěnce". Tak jsme se neopalováli,neváleli a snažili se zúčastňovat šachových akcí,a reprezentovat se za Vítkovsko!! Ligová soutěž začíná v Říjnu a tak se taky dočkáte!

Datum: 07.05.2018

Vložil: tragáč

Titulek: Ostravský koník 2018

Host Jan Bergloviec,domací Vlček Antonín, Jančálek Jan, jsme se zůčastnil Mezinárodního šachového turnaje ,,Ostravský Koník " kde se hrálo taky Mistrovství republiky s velkým zastoupením Velmistrů,mezinárodních mistrů atd.Dále se hrál Open,,A" Open,,B",Open ,,C" ,V openu,,B"Hráli Jan Bergloviec ze ziském 5,5.bodu a skončil na 30. místě,a Vlček Antonín ze ziskem 4,5.bodu skončil na 40.místě ze 107.šachistů!! V openu ,,C" hral Jan Jančálek ze ziskem 4,5.bodu a skončil na 47.mistě ze 90.šachistů!! Což se spnil 50% výkon a to ještě mohlo lépe dopadnou nebyt někdy i vyhraných partií po rozboru!! Děkuji, že to hráči vydrželi celých 9. partií!! Kdo se přidá na přiští rok 2019 ????l

Datum: 23.04.2018

Vložil: tragáč

Titulek: Bohuslavice -Gran,Pri Open -rapid

Dne 21.4.2018 jsme se zučastnili rapid turnaje v Bohuslavicích a to v pčtu 2.hráčů a 3.hostů: Vlček, Barbořák,Karásek,Bergloviec,Muller!! Ze 164 hráčů se nejlépe umistil Jenda-5,1/2,Karásek-41/2,Vlček-4.Muller-31/2,Barbořák-2.body.Což po takém teplém dni to byl solidní výkon!! Děkuji za doprovod a teď nás čeká Ostravský Koník!!

Datum: 12.03.2018

Vložil: Slavoj

Titulek: po boji

Doplněna sekce "Odehrané sezony"

Datum: 28.02.2018

Vložil: tragáč

Titulek: hodnocení týmu Vítkov,,B"

Tak skončila první zkouška TÝMU nováčka v okresní soutěži družtev!! Po hráčích,kteří ještě nevěděli ani zakladní pravidla ani notaci,tak to již znamenalo, že tuto hru zkusí hrát a trochu do toho dějství zapadnou s srdcem!! To se podařilo a již máme v oddílu víc hráčů a nadějných! Díky kapitánce Aničce,dostal ten šachový oddíl inekxi k šachovému veselému životu!! Tak ať vám nováčkům to vydrží do další sezony a nejen to!!

Datum: 21.02.2018

Vložil: tragáč

Titulek: hodnocení utkání Vítkov - Kobeřice

Vzhledem k tomu,že jsem musel spíš opustít utkání(narození vnuka) tak to jenom potvrdím,že jsme remizovali 4 : 4 a to nam stačí k obsazení 1. místa v okresním přeboru Opava !!! Děkuji celému týmu za ůspěch, který se nám podařil !!! Ještě jednou blahopřeji.

Datum: 28.02.2018

Vložil: Anička

Titulek: Bolatice - Vítkov ,, B",

Sezona skončila a tak se zamýšlím, jakým poučením je vše do dalšího období. Byli zážitky smutné, ale i úsměvné. Kdo v Bolaticích překvapil je Tomáš Barbořák který zvítězil nad Stařečkem Josefem. Tome velká gratulace! I když je Tomáš začínající hráč dokázal si vše rozpočítat do konečného vítězství. Úsměvné bylo, když Jindra Laschober nabízel Davidovi Kampíkovi remíz, posléze téměř po každém tahu, ale on neustále odmítal až Jindra zvítězil. Děkuji Péťovi Šaumanovi za velkou snahu. Péťa rád všechno analyzuje a i když bylo škoda, že zbytečně ztratil nějaké body, život de dál a šachy jsou hra. Vlastík Onderka často potrápil protihráče. Dokázal dlouho udržet hru. Jarek Plavecký hrál vždy s nadhledem, ukázal nám, že snaha je důležitá, ale vše v rámci svých možností. Dalo by se děkovat všem. Jirkovi Kundrátovi, který se také zúčastnil hry a pomohl i organizačně. p. Jančálkovi a Toníkovi Vlčkovi - našemu kapitánovi áčka, který za všechno může. Díky a velká gratulace týmu ,, A" a všem co se jakýmkoliv způsobem podíleli na pěkném reprezentování.

Datum: 12.02.2018

Vložil: Anička

Titulek: Vítkov,,B" - Hradec n. Moravicí,, A"

Ukončili jsme utkání ve Vítkově, pak nás čekají Bolatice. Samozřejmě, že těšit se nemůžeme, dostáváme zabrat. Půl bodíku získal pouze Péťa Šauman. Sama jsem hrála docela dlouho a myslím, že jsem dala soupeři také zabrat. Myslela jsem si, že budu poražena tak do dvacátého tahu, ale jak zjištuji.tak jsem přijmula protihráče k velkému zamyšlení. Brzo jsem mu napadala krále, ještě zaútočit jezdcem a stačilo tak málo, ale můj útok odvrátil, sbíráním pěšců a já viděla hrozbu. V dalším období se chci zaměřit, hlavně na koncovky. Oproti Péťovi, klidně jsem si nekryla pěšce. Důležité pro mne bylo pokrýt si hlavní figurky, ale pěšce? Velký omyl, nyní vím, že každý pěšec je velice důležitý a pěšec protihráče? Dopracoval to až na dámu. Nasměrování, že ho sejmu, byl omyl. Protihráč měl třikrát pokryto! Tomáše musím také pochválit, neboť on málo odehrál, ale zpočátku, hodně vyrovnaná hra. Jarek Plavecký přišel o věžku a to se opravdu nedalo udržet. U Jindřicha nevím, tím že jsem ještě hrála, oznámil prohru. Nejmenuji všechny protihráče, neboť soupeři Hradce n. Moravicí ,,A" jsou prostě silný tým. Bojujeme, dál se učíme.

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek