Kniha návštěv

Datum: 05.02.2018

Vložil: Václav

Titulek: Vítkov-Štepánkovice 5:3

Plesová sezóna je v plném proudu takže to vstávání je pro některé o něco těžší, takže po 9h se nám podařilo seskupit Budišovskou divizi a mohli jsme vyrazit do našeho předměstí,bohužel v 9 15 jsme byli na místě a než jsme stihli vypít první slepičku,zjistili jsme,že už tečem 0:1 (příchozí sms na Jirkovém telefonu).Bylo asi tři čtvrtě na 10 a od páte desky se ozvalo silné povzdechnutí,když jsem přišel blíž zjistil jsem,že Dušan si poplet samce a samici a musel vynuceně táhnout králem bez možnosti rošády,takže partie skončila později prohrou.Naštěstí pro naše barvy vzal opratě ve skvělé formě hrající Jindra Laschober do svých rukou a mohutnýma vidlema napíchl soupeřovu věž a odhodil ji na kupku.Vzápětí můj dlouholetý soused Tonda(naštěstí jen na šachovnici) zapisuje na svůj partiář nevídanou věc 1:0 a je to jeho první výhra bílíma figurama v sezóně.Zkontroloval jsem dění na deskách a nabídl jsem soupeři remízu,kterou později přijal,posléze tak dopadla i Slavojova partie.Oddával jsem se už pití legendární baraní 12,když přicupital s úsměvem na rtech náš šachový matador Richard Sommer se zaknihovanou 1.Takže je to 4:3 a čekáme už jen na Kuřete,který s vydobytou figurou hazarduje v závinu se životem,naštěstí soupeř nevidí smrtící úder a po pár tazích vzdává 5:3.
Teď už stačí remíza v Kobeřicích a titul je náš :-).

Datum: 05.02.2018

Vložil: Slavoj

Titulek: Re: Vítkov-Štepánkovice 5:3

No prosim,novy glosator se nam vyloupl.Aspon si nemusim vymyslet ptakoviny,neb jsem se tentokrat dost venoval sve partii a slepickam kropenatym na baru.

Datum: 06.02.2018

Vložil: tragáč

Titulek: Re: Vítkov-Štepánkovice 5:3

Již ten náš web se rozrůstá o další schpné glosátory a to je prýma!! Pro mne toto vítězství družstva bylo důležité k stmelení hráčů jako jeden šik. Jeden za všechny,všichni za jednoho! Ještě ten jeden zápas a bude hotovo,protože stojímé a čekáme,jak dopadne poslední kolo soutěře!? Děkují hráčům za obětavý výkon a již se těším na ukončení sezony!! Díky Martine za hodnocení utkání!!

Datum: 06.02.2018

Vložil: Slavoj

Titulek: Re: Vítkov-Štepánkovice 5:3

Článek přidán, včetně diagramu. Kdo ho první vyřeší a pošle sem správné řešení, má u Tondy pivo!

Datum: 07.02.2018

Vložil: Wittus

Titulek: Re: Re: Vítkov-Štepánkovice 5:3

Řešení nalezeno za 3 sekundy, ale psát to sem je jako brát dítěti lízátko.

Datum: 28.01.2018

Vložil: Anička

Titulek: Pogo Budišov n.B. - Vítkov ,,B"

Je zřejmé, že hráči z Budišova tvoří dobří tým. Usilovně trénovali, výsledek 5:0 je jasným důkazem. Pro naše hráče je to poučné období, které nás vybízí ke k větší snaze, aby jsme obstáli proti soupeři v kterém se učíme hlavně trpělivosti a vytrvalosti. Dnes chci pouze poukázat na boj našeho nadějného hráče 1.šach. P. Šaumana, který se nechal ovlivnit ústně definovanou prohrou i ze strany protihráče V. Metelku. Vyslovená prohra, není vždy prohra! Někdy je lepší pokračovat až do konce. 2.šach. J. Laschober - T. Rak. Zpočátku vyrovnaná hra, ztráta figur, oznámil prohru. 3.šach.V. Onderka-J. Rak opět dlouhá hra, pak oslabení. 4. šach. J. Plavecký hrál nádejně, ovšem taktika soupeře s P. Kasperlíkem byla zajímavá. Jarek přišel o obě věžky a i když se snažil, tak by se musel stát asi zázrak, aby vše ustál. O sobě, zpočátku jsem měla pěkné zahájení, dokonce D. Vašíčka přiznal, že měl chvíli obavy, ale přišla jsem opět svou nepozornosti o střelce. Pak jsem se spíše věnovala obraně. Neustále útoky mě dotlačili k prohře.

Datum: 29.01.2018

Vložil: t

Titulek: Re: Pogo Budišov n.B. - Vítkov ,,B"

Již se Nám rozšířil nový glosátor partí a hned úspěšně! Ale ten vysledek co oznámil se nepovedl.Ale zase to další poučení do budoucna Vám nahravá zajem o šachovou hru.Děkuji kapitánce,že mne nechava samostatnou osobu na touto stranou přispěvků.Jen tak dále!!

Datum: 22.01.2018

Vložil: tragáč

Titulek: Pokračujemé ve vítězné vlně! V.Polom- Vítkov,,A" 3:5

Tak dalece jsme se nedostali v okresním přeboru jako letošní sezoně!! Ještě 2. kola a bude to hotovo! Teď k hodnocení utkání. Na první šach.Klimša P.(ml.)-J,Bergloviec zahrali divoké zahajení, ale po různých taktických obratech se dohodli na zajímavé remíze!1/2:1/2 Na 2.šach.Jsem hrál proti Ivu Husaroví.Partije klidná, směřovala do remize, ale soupeř to odmítal proto, že musel hrát na doraz, k vůli mužstvu,.tak ja sem nevydržel koncovku,a po stratě pěšce jsem to vzdal!!1:0 Na 3.šach.Trojek Mir. - Martin Bartošek se po zahajení ve stejné pozici dohodli na remize.1/2-1/2.A pak začli uřadovat Naši velikání! Dušan Číž na 4.šach proti Klimšovi(star) rozprášil jeho partii v trosky!! Opravdu nejpěknější partie zápasu!! 1:0 Potom Jar.Karásek mladého Býmu Mich.vyškolil na 8.šach,(ziskal figuru) 1:0 a již jsme měli náskok,který ještě zvýšil Jenda Jančálek na 5.šach,proti Burečkovi Vaclav.(s černýma prosadil dámské křídlo) 0:1! A na 6.šach,Jiří Kundrát-Pavera Vac.a na 7.šach.Kupský Petr-a pan harcovník Sommer Ríša skončil shodně remizemi!! Tak je po další překažce a jedeme dál!!

Datum: 22.01.2018

Vložil: Slavoj

Titulek: Re: Pokračujemé ve vítězné vlně! V.Polom- Vítkov,,A" 3:5

Gratuluji k vyhre! Ted uz to nepustime,ne?

Datum: 15.01.2018

Vložil: tragáč

Titulek: Utkaní Vítkov,,B"- Píšť,,A" 1/2 - 4

Bohužel, domáci hráči neměli šanci něco vymyslet proti zkušeným hráčům z Píště. Je to ale zkušenost do dalších let, že je co se učit a ziskávát zkušenosti ve hře za stolem!! Jedinou remiz ziskal Jiří Kundrái. Tak teď je čeká derby z POGEM Budišovem ,,B" !!

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Přidat nový příspěvek